Malone BB6-15SUBA-B Blackbox aktív PA subwoofer, 38 cm (15"), max. 800W, fekete
Termékkód: 10030735
A Malone BB6-15SUBA-B egy aktív, messzemenő távlatokban használható subwoofer, magas fokú teljesítményével és impozáns hangképével színpadi használatra is alkalmas. A különféle bemeneti lehetőségekkel bármilyen típusú kiegészítőt csatlakoztathatunk az aktív PA hangfalhoz, valamint hangosító összeállításokba integrálhatjuk a Malone BB6-15SUBA-B hangfalat, hogy megalkothassuk elképzeléseinket. A teljesítmény határa az impozáns 400 W RMS teljesítménynél fekszik. A hangképet a szabályozható Low Cuttal és a fáziskapcsolóval állíthatjuk be a helyiség feltételeihez és az elérhető beállításokhoz mérten. A felállítás, átépítés és szétszedés a színpadon az oldalsó fogantyúknak köszönhetően gyerekjáték lesz. A masszív MDF konstrukció védi az aktív hangfalakat a fizikai terheléstől, miközben turnéhoz használjuk. Az egész készlet egy célszerűségre fókuszáló PA hangfallá teszi a Malone BB6-15SUBA-B-t, amely alkalmas koncertek és más rendezvények szervezésére.
Fő jellemzők:
Aktív subwoofer 38 cm-es (15') mélynyomóval és 400W RMS teljesítménnyel Beépített erősítő Low Cuttal és fázisfordítóval Egymásra rakható konstrukció oldalsó fogantyúkkal Bassreflex konstrukció a masszív basszusok lejátszásához Masszív MDF szekrény fogantyúkkal és strapabíró lakkozással Műszaki paraméterek:
Csatlakozás: 1 x XLR vonalas bemenet, 1 x XLR vonalas kimenet, 1 x PA hangfal kimenet Frekvenciatartomány: 30 - 150 Hz Hatékony SPL akusztikai nyomás: 100 dB (max. 123 dB-ig) Crossover frekvencia: 65 - 130 Hz Gain szabályzó Low Cut (20 - 140 Hz) Fázisfordító (0-180°) Fém védőrács a hangfalon Lábak Power LED Bekapcsoló/kikapcsoló gomb a hátoldalán Áramellátás: AC 230V, 50 Hz Küldemény tartalma: