Mikrokontroller, ATTINY85-20SU SOIC-8 Atmel
Termék azonosító: 291989
Embedded-Mikrocontroller
Műszaki adatok:
Adatátalakító: A/D 4x10b ? EEPROM méret: 512 x 8 ? Gyártó: Atmel ? Gyártói kód (építőelemek): ATM ? Gyártói szám: ATTINY85-20SU ? Ház típus (félvezető): SOIC-8 ? I/O-k száma: 6 ? Kapcsolódás: USI ? Mag méret: 8-Bit ? Magprocesszor: AVR ? Oszcillátor típus (beépített mikrokontroller): Belső ? Periférikus eszközök: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT ? Program memória típus (beépített mikrokontroller): FLASH ? Programmemória méret (beépített mikrokontroller): 8 KB (4 K x 16) ? RAM méret (beágyazott mikrokontroller): 512 x 8 ? Sorozat: AVR? ATtiny ? Tápfeszültség (max. ): 5. 5 V ? Tápfeszültség (min. ): 2. 7 V ? Típus: Beágyazott mikrokontroller ? Ütem frekvencia: 20 MHz ? Üzemi hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Üzemi hőmérséklet (min. ): -40 °C