 Szinuszos inverter, SWD-2000/24
Távvezérlő adatkijelzővel, csatlakoztatható
Galvanikusan leválasztva
USB tápkimenet
2000 W tartós teljesítmény
Bemenet 24 V/DC
Kimenet230 V/AC
Jel kimeneti forma Szinusz
Jellemzők:
Bekapcsolható készenléti funkció ? A bemenet póluscsere- és túlfeszültség ellen védett ? A kimenet rövidzárlat és túlterhelés ellen védett ? Lekapcsolás túlmelegedés esetén ? Beállítható dinamikus mélykisülés elleni védelem (18 - 23 V) ? USB kimenet 5V/DC 500 mA ? Opcionális távirányító csatlakoztatható ? Mélykisülés elleni beállítás és adatkiértékelés opcionális kijelző távirányítón keresztül (bemeneti-/kimeneti feszültség, kimenő teljesítmény, be-ki kapcsolás dátummal és óraidővel, opcionális SD kártyán tárolható).
Műszaki adatok:
Bemenetek: csavaros csipeszek ? Bemeneti feszültség: 24 V/DC ? Bemeneti áram (max. ): 124 A ? Csúcsteljesítmény: 4000 W ? Gyártói szám: SWD-2000/24 ? Hatékonyság névleges terhelésnél: 90 % ? Hűtés: Ventilátor ? Inverter jellemzők: Távirányítható ? Inverter típus: Inverter ? Kimenet (tápegység): Védőérintkezős dugalj ? Kimenetek (áram): Védőirintkezős dugalj ? Kimeneti feszültség: 230 V/AC ? Kimeneti frekvencia: 50 Hz ? Készenléti áramfelvét: 1. 3 VA ? Méret, hossz: 391 mm ? Méret, magasság: 88 mm ? Méret, szélesség: 334 mm ? Súly: 4. 8 kg ? Teljesítmény: 2000 W ? Teljesítményfelvét: 13 VA ? Távirányító: Igen (opcionális)